icons_pepole.gif

מרגישים שהזוגיות מתפרקת, חווים משבר בזוגיות, משבר אמון בזוגיות או משבר אישי וחשוב לכם לתת לעצמכם ולמשפחה הזדמנות לחיים טובים יותר?

רוצים ללמוד איך אפשר להתגבר על משבר בזוגיות?

התחתנתם וחוויתם את ההתנהלות שלכם בחיים ולא באמת הכרתם את הפנימיות אחד של השני.

זו הזדמנות לתהליך ממוקד שיעזור לכם להכיר מי אתם באמת ולעשות שינוי משמעותי ואפילו למנוע פרידה ולייצר תקשורת טובה להמשך הדרך.

חשוב שתראו תמונת מצב רחבה וממוקדת לסיטואציית החיים שלך ואת האפשרויות לפתרון.

 

תיבת הפנדורה שמסתתרת בך. ובאנשים שסובבים אותך.

כולנו באים עם תיבת פנדורה. אנחנו מכילים את מה שספגנו, מהסביבה, מהחיים והחוויות שעברנו, עוד מתקופת הילדות. עד גיל 7  95% מהידע שילד קולט, נכנס ישירות לתת המודע שלו, כי מבנה הקורטקס (קליפת המוח שמסננת את התכנים שהאדם סופג) עדיין לא נבנה באופן סופי והמוח עובד על גלי תטא (היפנוזה).

עובדה מדעית זו, גורמת לאדם הבוגר לסחוב אתו משקעים רבים בתת המודע שהם למעשה כמו "סוסים טרויאנים" שמנהלים לו את מערכת ההפעלה מבלי שהוא מודע לכך. עם זה הוא מתנהל בכל תחומי חייו, בונה קריירה, זוגיות ומנהל הורות לילדיו.

אפילו בלי להיות מודעים, אנחנו ובני הזוג שלנו סוחבים כל אחד ואחת תיבת פנדורה ולא יודעים מי אנחנו באמת בלי השפעותיה.

כאשר לא מודעים לזה, מרגישים הרגשה לא טובה, לפעמים אנחנו מרגישים ריקנות ואובדן משמעות, לא מוצאים את עצמנו, מחפשים מה אפשר לשנות בחיים. אבל האם להחליף בן זוג/עבודה זו התשובה למשהו שמתחולל בתוכנו פנימה? הרבה פעמים אנשים חושבים שפרידה היא הפתרון. אבל אחר כך מגלים שלא, גם אחרי הפרידה ממשיכים ללכת עם הבעיות, ומשחזרים אותן בכל מיני מצבים.

במקומות הקשים ביותר טמונות ההזדמנויות המשמעותיות ביותר ממנפים את המשבר בזוגיות ליצירת מציאות טובה יותר.

 

מבררים לפני שנפרדיםהפתרונות של טובנה

החדשות הטובות – אפשר לנקות את תיבת הפנדורה ולהחליט החלטות מושכלות.

בואו ללמוד כיצד לעשות התאמת ציפיות. 

החדשות הטובות הן שכמו שבאפליקציות מחשב שיש בה באגים נסתרים והתוצאות שלה לא כפי שהמתכנתים קיוו ליצור, כך אנחנו, מגלים את הבאגים שמנהלים אותנו, משנים אותם אחד אחד, עד שמקבלים תוצאה רצויה.

הקונספט החדשני של תוכנית  "מבררים לפני שנפרדים", הינו קונספט מאוד פשוט וממוקד. שרית דויטש, מפתחת התוכנית, משתמשת בכלים פרקטיים, כדי לברר מה כל אחד מבני הזוג רוצה באמת ולתאם ציפיות. זהו תהליך ממוקד של שלושה שלבים, כל שלב אורך כחודש.

בלי טיפול של חמש שנים אצל פסיכולוג או יועץ זוגי, בלי ללכת לאיבוד. בכל חודש עבודה יש קפיצת מדרגה אחרת. השקעה של חודש מתוך מהלך חיים שלם, היא עצירה לתקופה קצרצרה שמאפשרת לקבל את ההחלטות בלב שלם - לא בגלל סערה, מחדל או חוסר אונים.

באמצעות כלים והוראות מדויקות מייצרים פריצת דרך של התנהלות חדשה - רואים את הצד השני לעומק, מבינים יותר, ורואים גם את הדברים הטובים.

אם אתם חווים משבר אמון בזוגיות תדעו שאפשר אחרת, אפשר לגשר ולבנות מערכת יחסים שיש בה אמון וחברות.

התהליך הממוקד בטובנה

בשלב הראשון - כל אחד מבני הזוג מבצע תהליך של גילוי אישי של מה מנהל אותו באמת, מה מקור משבר הזוגיות. עושים "אתחול למערכת", כך מצליחים להגיע להתנהלות חדשה. התהליך הוא תהליך גילוי של ה״סוסים הטרויאנים״ בתת המודע שמפעילים אותכם מבלי שאתם מודעים לכך, איך מטמיעים תכנות חדש במערכת, מבררים את הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם ומשם נבנת תמונת מצב רחבה שפורשת את האפשרויות המייטיבות לטובתכם האישית ולטובת ילדיכם.

אין סיבה להיות לבד כשצריך לקבל החלטות משנות חיים. לכן, בהירות והבנת תמונת מצב רחבה, עזרה ותמיכה בתהליך וקבלה של כלים פרקטיים להמשך הדרך, היא חשובה במיוחד.

בסיום השלב הראשון - נפגשים לפגישה משותפת ומשתפים זה את זו. לומדים להכיר את האני החדש והנקי שהתגלה. בשלב זה, אפשר להחליט באופן יותר מושכל –  להיפרד, או להמשיך ולברר.

בשלב השני – זהו שלב אופציונאלי -  אם מחליטים להמשיך אליו,  אנחנו לא מתקנים את הישן אלא בונים את הקשר מחדש!! על בסיס הגילוי האישי, מגלים אחד את השנייה על כל האיכויות שבכם, ועם תקשורת נקייה וטובה, יוצרים קשר חדש, בונים אמון  ומציאות טובה יותר.

בירור ללא התחייבות להחלטה הסופית

התהליך אינו הצהרה שנשארים ביחד. בכל נקודה בתהליך ההחלטה היא שלך. אחרי שלבי הגילוי האישי והזוגי, אפשר לבחור אם רוצים להיפרד או להישאר.

גם אם ההחלטה היא להיפרד, תוצאות התהליך ישרתו אתכם. אתם לעולם תישארו ההורים של הילדים שלכם, וקשר הורי מכבד ואפילו חברי יאפשר לכם לגדל אותם ביחד ולהוות דוגמה אישית לילדכם. אתם הדמות המשמעותית ביותר לילדכם, והדרך שתראו להם, תלווה אותם חיים שלמים.

טובנה נותן מעטפת מלאה לתהליך, כך שאם מחליטים להיפרד, ממשיכים ליצירת שני בתים חדשים וטובים לכם ולילדיכם.

בכל דרך שתבחרו, זהו מסע מרגש של גילוי אישי והצלחה משפחתית. 

אתם לא צריכים להתנהל מתוך משבר אמון אלא מתוך תקשורת בונה אמון.

למי התהליך מתאים

  1. כל אדם שנמצא במשבר אישי/זוגי/עיסקי , בצומת דרכים שבה הוא צריך להחליט מה נכון לו ומה הדרך והפתרון האופטימלי עבורו בהתאם לצרכים, לתמונת המצב ולרצונות שלו - למנף את המשבר לצמיחה ולברוא מציאות חדשה וטובה יותר עבורו.

  2. תהליך בירור זוגיות במשבר -  לפני שנפרדים, עוצרים לתהליך קצר וממוקד, ייעוץ זוגי שיאפשר לכם לברר מה נכון לכם מתוך האמת הפנימית ולא מתוך סערה רגשית וחוסר אונים. אם תחליטו לנסות וליצור זוגיות חדשה מכבדת ומאפשרת נראה לכם את הדרך. אם תחליטו להיפרד נעזור לכם ליצור הורות מכבדת שתבנה לכם ולילדים מציאות חדשה וטובה.

  3. לזוגות נשואים שרוצים להעמיק את הקשר שלהם ולהעצמה זוגית ומשפחתית - להפוך את תיבות הפנדורה האישיות, לתיבות מטמון לקשר חזק יותר. לא צריך להגיע למשבר אמון בזוגיות כדי לשפר. אחרי הגילוי האישי כל המשפחה מתגבשת ומתחזקת. 

  4. תהליך גילוי עצמי -  לאנשים שרוצים לשפר את מציאות חייהם הן במציאת זוגיות טובה ומאפשרת, בהעצמה זוגית, קריירה, מינוף עצמי...

 

התהליך מאתגר , אבל יש נקודות אור

  • אחרי תקופה ארוכה של סבל, וסיטואציית חיים שלא הייתה טובה עבורך, נולדת לך הזדמנות להתחיל לפרוח מחדש, לזכות שוב בעצמך ולבנות את עצמך מחדש.

  • תהליך הבירור יאפשר לך לבחון את הדרך שעשית, להגיע לתובנות, ולצאת לדרך חדשה. זהו מסר של התחלה חדשה לאני שלך – הזדמנות לבנות חיים טובים יותר.

  • בניית מצפן לדרך החדשה, שתהיה נכונה עבורך ותענה על השאלות – מה חשוב לך להגשים? מה חשוב לך להרגיש בחיים?

 

לבריאת מציאות טובה יותר הן מתוך משבר, גילוי אישי שלך. לבירור זוגי ולחיזוק המשפחה, התקשרו לטובנה ונצא לדרך קצרה ומועילה.